English VersionPolish Version

I Kongres Odszkodowawczy 14 - 15 marzec 2014 r.

AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Międzynarodowych Targów Gdańskich

Nowi patroni I Kongresu Odszkodowawczego

I Kongres Odszkodowawczy odbija się szerokim echem nie tylko w środowisku prawniczym, czy usług doradztwa odszkodowawczego. Nasza impreza, przyciąga również zainteresowanie środków masowego przekazu i partnerów z całej Polski. Do listy instytucji oraz mediów wspierających Kongres dołączyli ostatnio m.in.: Dziennik Gazeta Prawna, TVP Gdańsk, Radio Gdańsk oraz portale serwisprawa.pl oraz legalnews24.pl.

Program Kongresu zakłada wymianę myśli i doświadczeń specjalistów rożnych dziedzin, działających na terenie całego kraju i przedyskutowania problemów mających na celu podwyższenie  standardów reprezentacji procesowej, likwidacji szkód osobowych, usług doradztwa odszkodowawczego, marketingu, konkurencji oraz wszelkich innych tematów, rozumianych, jako dbałość o jakość reprezentacji osób poszkodowanych.

Unikalność, bogata i ciekawa lista prelegentów, nowatorskie podejście do tematyki odszkodowawczej – to wszystko cechy, które przyciągają uczestników, wystawców, partnerów oraz media z całej Polski do wzięcia udziału w I Kongresie Odszkodowawczym. Do listy instytucji oraz mediów wspierających Kongres dołączyli ostatnio m.in.: Dziennik Gazeta Prawna, TVP Gdańsk, oraz Radio Gdańsk.

Dziennik Gazeta Prawna to największy polski dziennik prawno-gospodarczy, informujący o najważniejszych wydarzeniach i zjawiskach w gospodarce krajowej i zagranicznej, najnowszych zmianach w prawie, podatkach i finansach. Powstał w 2009 roku w wyniku połączenia dwóch doskonale rozpoznawalnych i cenionych ogólnopolskich dzienników: opiniotwórczego „Dziennika Polska Europa Świat" (Ringer Axel Springer Polska) i ukazującej się od 15 lat „Gazety Prawnej" (INFOR Biznes). Dziennik Gazeta Prawna składa się z dwóch grzbietów - białego o tematyce gospodarczej krajowej i zagranicznej oraz żółtego – Gazety Prawnej.

TVP Gdańsk – jest jedną z najnowocześniejszych stacji telewizyjnych w grupie Oddziałów TVP S.A. Dysponuje dwoma studiami, w tym jednym o pow. 600 m2 wyposażonym w urządzenia pozwalające zrealizować najbardziej skomplikowany program. Wyniki badań widowni dowodzą, że nadawane programy cieszą się dużą i niesłabnącą popularnością. Na rynku mediów Polski północno-wschodniej jest jedyną stacją nadającą własny, regionalny program z nadajników naziemnych. Jest w większości sieci kablowych województwa pomorskiego, a  także w części województwa warmińsko-mazurskiego. W zasięgu TVP Gdańsk są tak duże miasta jak: Gdańsk, Gdynia, Słupsk i Elbląg. Widownia TVP Gdańsk liczy prawie 2 miliony.

Polskie Radio Gdańsk jest jedną z 17 samodzielnych rozgłośni publicznego Polskiego Radia realizujących odrębne programy regionalne, nadawane na teren poszczególnych województw. Radio Gdańsk nadaje swój całodobowy program w województwie pomorskim. Jest słyszalne także w zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Posiada korespondentów w Słupsku, Starogardzie Gdańskim, Człuchowie, Kwidzynie i Elblągu.